Dočasné uzavření místní komunikace ul. Na Návrší

Logo

V termínu od 2.5.2024 do 10.5.2024 dojde k uzavření místní komunikace ul. Na Návrší v místě propustku u nemovitosti s č.p. 1882 - Pneuservis T&T, s.r.o.

Důvodem uzavírky je realizace nového odvodnění v rámci stavby „Úprava pozemků v Petřvaldě – lokalita U Bužkovce“, kde realizační firmou je společnost AWT Rekultivace a.s., IČO 47676175.
V rámci stavebních prací bude zamezen průjezd a průchod tímto úsekem komunikace. Vše bude označeno dopravním zařízením společně s dopravním značením pro odklonění dopravy s tím, že vlastníci přilehlých nemovitosti budou o omezení přístupu a příjezdu informováni danou realizační firmou v dostatečném předstihu.
Děkujeme všem za pochopení a zároveň Vás všechny žádáme o trpělivost a shovívavost. Během realizace této stavby vyzýváme řidiče o dodržování snížené rychlosti a chodce o obezřetnost.

Ing. Petr Dvořáček, místostarosta města
Uzavirka ul. Na Návrší