Senior TAXI

Nová služba seniorům

Město Petřvald zřizuje ode dne 02.01.2024 novou službu pro občany města - SENIOR TAXI.

Služba je určena pro občany s trvalým pobytem ve městě Petřvald, dosaženým věkem 70+, nebo držitelům průkazu TP, ZTP a ZTP/P. Jedná se o přepravu občanů do vybraných zdravotnických zařízení. Četnost využití této služby je maximálně 24 jízd za kalendářní rok/1 občana splňujícího dané podmínky.

Provozní doba „SENIOR TAXI“ je v každý pracovní den od 6:00 do 14:00 hodin. Tuto službu je nutno si objednat den předem od 8:00 do 16:00 hodin na telefonním čísle 733 121 513.

Pokud se občané města Petřvald rozhodnou využít tuto formu přepravy, bude nutné, aby si vyzvedli příkaz k jízdě „SENIOR TAXI “, a to v budově MěÚ Petřvald, kancelář č. 104, paní Barbara Semanco, DiS. K převzetí příkazu k jízdě je potřeba předložit občanský průkaz k prověření trvalého pobytu a věku občana.

Náhled příkazu k jízdě „SENIOR TAXI“:

Náhled příkazu „SENIOR TAXI“

Datum vložení: 3. 1. 2024 8:00
Datum poslední aktualizace: 13. 1. 2024 12:30
Autor: Barbara Semanco DiS.